Jdi na obsah Jdi na menu
 


Události 2020

SOBOTA 4.1. 2020  HASIČSKÁ VÝROČKA

První akcí hasičů ve Vepříkově v roce 2020 byla jako vždy Výroční valná hromada spolku, která se konala v sobotu 4. ledna v sále hospody od 18 hodin. Celkem se sešlo 42 z 55 členů.  Děti si svojí výročku odbyly tentýž den, ale již od 14 hodin a sešlo se jich všech 24. Pozvání na schůzi přijali tři milý hosté, starosta obce Vepříkov pan Petr Bárta, náměstek starostky Okrsku č. 2 pan Pavel Špitálník a velitel Okrsku č. 2 pan Zdeněk Piskač. Jako první bylo na programu zhodnocení  uplynulého roku 2019 zprávami pověřených členů výboru a následoval plán na rok 2020. Dále bylo předáno vyznamenání. Poté si vzaly slovo naši hosté. Nakonec se podávala večeře a večer pokračoval volnou zábavou s fotkami a videi z akcí roku 2019 a staršími.

 

25. LEDNA OSLAVIL SVÉ ŽIVOTNÍ JUBILEU 70 LET, NÁŠ ČLEN A BÝVALÝ HOSPODÁŘ

PAN JAROSLAV BERÁNEK

VŠE NEJLEPŠÍ A HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ PŘEJÍ HASIČI VEPŘÍKOV.

 

PÁTEK 24.1. 2020  HASIČSKÝ BÁL

Konec ledna patří ve Vepříkově tanci a zábavě. V pátek 24. 1. 2020 hasiči pořádali tradiční hasičský bál. Akce se vydařila. Na sále se sešlo na 150 hostů, kteří protančili střevíce. Hasičská kapela Božejáci byla skvělá a všechny přítomné pobavila. Nechyběla ani hra o ceny, ve které si ti šťastnější odnesli mobilní telefon, tablet, vepřovou kýtu a spoustu dalších cen. V kuchyni voněly čerstvě smažené řízky, játra na roštu a chutná dršťková polévka. Zábava vyvrcholila až k raním hodinám a poslední hosté odcházeli s odjezdem posledního člena kapely. Termín pro hasičský bál v roce 2021 je již stanoven a to 29. 1. 2021, kdy Vepříkov navštíví kapela Vysočinka.

 

SOBOTA 25.1. 2020  DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL

Hned následující den, tedy v sobotu 25.1.2020 byl sál ve Vepříkově připraven pro nejmenší. Pořádal se dětský maškarní karneval. Účast byla hojná, sešlo se na 50 krásně ustrojených dětí, které doprovodily celé rodiny a tak byl sál plný během chvilky. Tanec, soutěže a sladké odměny nechyběly. Děti se vyřádily při soutěžích, za které si zasloužily dobrotu a na posilněnou si mohli dopřát domácí langoš, nebo hranolky. Nakonec se všichni unavení a utancovaní rozešli domů až v podvečer. Hasiči měli tak tento víkend skutečně plné ruce práce. Ale obě akce se vydařily a tak plní síly chystají další.

 

9. DUBNA OSLAVIL SVÉ ŽIVOTNÍ JUBILEU 70 LET, NÁŠ ČLEN A BÝVALÝ JEDNATEL A STAROSTA

PAN JAROSLAV STEHNO

VŠE NEJLEPŠÍ A HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ PŘEJÍ HASIČI VEPŘÍKOV.